VÅRE LOKASJONER

Søk:


Evangeliesenteret Kontaktsenter Agder

Kontaktperson: Glenn Johnny Vaagsnes

Telefon: 90150720

E-post: glenn.johnny.vaagsnes@evangeliesenteret.no

Adresse: Grensen 1, 4838 Arendal og Henrik Ibsens gate 10, 4878 Grimstad

Evangeliesenteret Kontaktsenter Bergen

Kontaktperson: Rolf Helge Ødegård

Telefon: 45108813

E-post: rolf.helge.odegard@evangeliesenteret.no

Adresse: Øvregate 31, 5018 Bergen

Evangeliesenteret Kontaktsenter Gran

Kontaktperson: Lise Lehre

Telefon: 92802864

E-post: lise.lehre@evangeliesenteret.no

Adresse: Storgata 39, 2750 Gran

Evangeliesenteret Kontaktsenter Jørpeland

Kontaktperson: Merethe Aanestad

Telefon: 91642031

E-post: merethe.aanestad@evangeliesenteret.no

Adresse: Ryfylkevegen 855, 4100 Jørpeland

Evangeliesenteret Kontaktsenter Moss

Kontaktperson: Roy Daniel Tegnander

Telefon: 96908617

E-post: roy.daniel.tegnander@evangeliesenteret.no

Adresse: Klostergata 27, Moss

Evangeliesenteret Kontaktsenter Oslo

Kontaktperson: 

Telefon: 46610044

E-post: stian.ludvigsen@evangeliesenteret.no

Adresse: Osterhausgate 1, 0183 Oslo

Evangeliesenteret Kontaktsenter Porsgrunn

Kontaktperson: Odd Arvid Stykket

Telefon: 47454900

E-post: odd.arvid.stykket@evangeliesenteret.no

Adresse: Jernbanegata 7, 3916 Porsgrunn

Evangeliesenteret Kontaktsenter Sandnes

Kontaktperson: Merethe Aanestad

Telefon: 91642031

E-post: merethe.aanestad@evangeliesenteret.no

Adresse: Storgata 64 A IOGT, 4307 Sandnes

Evangeliesenteret Kontaktsenter Stavanger

Kontaktperson: Merethe Aanestad

Telefon: 91642031

E-post: merethe.aanestad@evangeliesenteret.no

Adresse: Bergelandsgata 52, 4012 Stavanger

Evangeliesenterets kontaktsenter Tønsberg

Kontaktperson: Reidar Gregersen

Telefon: 90618068

E-post: Reidar.Gregersen@evangeliesenteret.no

Adresse: Fayesgate 2, 3110 Tønsberg

Kontaktsenter Lillehammer

Kontaktperson: John Lehre

Telefon: 92073139

E-post: john.lehre@evangeliesenteret.no

Adresse: Kirkegata 48

Kontaktsenteret Haugesund

Kontaktperson: Glenn Wiik

Telefon: 90942049

E-post: glennwiik@hotmail.com

Adresse: Kirkegata 127, 5527 Haugesund

Share This